Herzlichen Glückwunsch zum Gewin!!!

2017-12-06

Herzlichen Glückwunsch zum Gewin!!!

Сьогодні,06 грудня 2017 року на базі Воронівської філії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" з метою удосконалення фахової майстерності проведено І (міський) етап конкурсу "Учитель року-2018" у номінації: "Німецька мова". У конкурсі взяла участь Усова Наталія Миколаївна, учитель Новоукраїнського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови - гімназії "Лідер", яка стала переможцем міського туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2018". Урок німецької мови, який провела учитель Усова Наталія Миколаївна від самого початку вразив позитивом, адже Наталія Миколаївна створила сприятливу атмосферу довіри і співробітництва між учителем і учасниками освітнього процесу. Вміло підібрані завдання з урахуванням вікових особливостей учнів, використання ІКТ, організація групової діяльності, застосування активних та інтерактивних методів роботи сприяли активізації пізнавальної діяльності учнів та досягненню прогнозованих результатів на кінець уроку. Вітаємо з перемогою!!!