Історія нашого навчального закладу

Нещодавно інформація про наш навчальний заклад з'явилася на сторінках "Вікепедії" wym-1676523007910

/Files/images/bandyuk/86176213_197106921487549_8575719787848531968_o.jpg

На центральній вулиці Новоукраїнки в 2000 році пролунав перший дзвінок, що покликав учнів до ліцею. Директор Тоток Т.В. і педагогічний колектив доклали багато зусиль, щоб стати одним із кращих закладів освіти в місті. Розроблено Статут та Концепцію; ліцей стає закладом нового типу.

Створюється Рада ліцею, до складу якої ввійшли педагоги, кращі учні, представники батьківської громадськості. Удосконалюється навчально-виховний процес: вводиться поглиблене вивчення англійської мови з 1 класу; режим повного робочого дня для учнів 1-11 класів; організовується робота студій хореографії, образотворчого мистецтва, музики та фізичного виховання.

З 2003 року затверджено 2 профілі навчання: філологічний та природничо-математичний. З метою обміну досвідом роботи шкіл нового типу керівником гімназії були організовані поїздки до гімназій міст Дніпропетровська, Черкас. Налагоджено зв’язки з Корпусом Миру, результатом яких стало направлення представників цієї організації для роботи в гімназії.

З вересня 2000 року працює учнівський парламент, з ініціативи якого написано гімн, створено герб, прапор навчальгого закладу. Затверджено Конституцію ліцею, за законами якої живуть учасники навчально-виховного процесу. Органом учнівського самоврядування є газета «Гімназійні новини».

У складі ліцею функціонують педагогічна рада, піклувальна рада, науково-методична рада, батьківський клуб «Авторитет».