Інформація про заклад

У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів.
Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".
Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".
Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Новоукраїнський ліцей "Лідер" розташований на центральній вулиці нашого міста. Ласкаво просимо до гімназії : вул. Соборна, 46/16 м. Новоукраїнка Кіровоградська обл.

ПІБ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ:Тоток Тетяна Василівна

ТЕЛЕФОНИ: (052)512-21-50; (096)358-57-11

АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: gymnasium07@i.ua

Територія обслуговування

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради «Про визначення території обслуговування для проведення обліку дітей та закріплення їх за навчальними закладами», протокол №51від 30 березня 2018 року за Новоукраїнським НВК-гімназією «Лідер» було закріплено такі вулиці :
В.Демченка. 1 Гагаріна. Івана Богуна (від № 1 до № 131/26, від № 2 до № 144), Соборна (від №1 до № 64), 0 . Гіталова, Шевченка (від № 1 до № 47, від № 2 до № 54/2), Зарічна, Покровська (від № 1 до № 83 , від № 2 до № 72)
Провулки: Декабристів. Комунальний. Сковороди. Харківський, Менделєєва (від № 1 до № 36/17, від № 11/2 до № 34/14), Волочаєвський, Фадєєва, Пожежний

Відповідно до статті 21 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», статті 7 Закону України «Про освіту» та статті 5 Закону України «Про повну загальну середню освіту» мовою освітнього процесу є державна мова.

Навчання відбувається згідно з Державним стандартом початкової загальної освіти та Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти з використанням сучасних освітніх методів, форм та технологій.

Кадрові вимоги щодо забезпечення провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти виконуються.

Спроможність навчального закладу

Інформація про класи початкової школи

1клас 32учні Освітня програма "На крилах успіху" мова викладання - українська
2-А 26учнів Освітня програма "На крилах успіху" мова викладання - українська