/Files/images/bbloteka/заст3.jpg

" Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти"

/Files/images/z_dnem_narodjennya/0000.jpg "Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти"

1 жовтня стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Проходив він під гаслом "Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти". Під час цього місячника проводилися такі заходи:

- Свято "Книга вчить як на світі жить". Мета свята виховувати у дітей любов до літератури, інтерес до читання, дбайливе ставлення до книги. Адже на землі є багато див, створених природою і руками людини. А серед них найбільше диво - книга, в якій зібрано весь неосяжний світ. Усе, що створено руками людини, до чого прагне душа відображено в книзі.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

/Files/images/bbloteka/1.JPG

/Files/images/bbloteka/2.JPG

/Files/images/bbloteka/3.JPG

/Files/images/bbloteka/4.JPG

- Урок-розвага "Сюди заглянь, будь ласка, тебе запрошує літературна казка" ( з учнями 2-А класу). Метою заходу було підтримати інтерес дітей до літературних казок, вчити їх розрізняти народну та авторську казку, розвивати читацьку пам ять учнів, спостережливість, уяву. як підсумок уроку стала оформлена виставка дитячих малюнків "Чарівний світ казки".

/Files/images/bbloteka/DSC03373.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03376.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03382.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03331.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03385.JPG

/Files/images/bbloteka/DSC03378.JPG

- Година цікавої інформації "Історія дитячої книги" ( для учнів 3-А класу). Дитяча книга - це предмет історії та культури. Відомо, що всі найважливіші якості людини закладаються в дитинстві. Тому для дитини книжка - це іграшка, але вона має навчати, залучати, захоплювати, і, крім цього, повинна бути красивою, привабливою. Найкраще всі ці функції виконує дитяча книга.

/Files/images/bbloteka/DSC03302.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03308.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03309.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03312.JPG

-

Відеоогляд "Із життя шкільних бібліотекарів" для учнів 7-х класів). Давним-давно це було. А може недавно. В одному місті була собі шкільна бібліотека. Діти любили її за цікаві книжки, добрі справи, лагідне відношення до них. А що діти знають про життя шкільного бібліотекаря? Учням було запропоновано відеоогляд справ шкільного бібліотекаря. Вони переконалися, що робота бібліотекаря в гімназії заключається не лише в тому, щоб видавати книги, а й включає в себе багато різних справ.

/Files/images/bbloteka/DSC03313.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03315.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03318.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03319.JPG

- Інтелектуальна гра "Щасливий випадок". Азартне свято розуму та кмітливості відбулося з учнями 10 класу. Ми мали можливість виявити найерудованіших дітей гімназії. Вони показали свої здібності з різних предметів. Їх розвиток, почуття гумору, широта світогляду забезпечили позитивний результат.

/Files/images/bbloteka/111.JPG

Екскурсія до районної бібліотеки. Тема бібліотечного уроку "Дорога нам книга кожна, нам без книг ніяк не можна". Книга - найважливіший засіб людського пізнання, наш порадник і друг. Бібліотекар Маленька В.О. нагадала учням 11 класу настанову видатного педагога В.О.Сухомлинського про те, що "читання - джерело духовного збагачення не зводиться до вміння читати, з цього вміння воно тільки починається". Інтереси підлітків цікавить світ пригод і фантастики, книги про життя дітей, класична література, енциклопедії, словники та довідники.

/Files/images/bbloteka/DSC03475.JPG /Files/images/bbloteka/DSC03481.JPG

До Всесвітнього Дня бібліотекаря відбувся Флеш-моб, на якому учні гімназії рекламували книги та закликали жителів рідної Новоукраїнки користуватися послугами бібліотек.

/Files/images/bbloteka/P1010028.JPG/Files/images/bbloteka/P1010029.JPG

За час проведення місячника в гімназійній бібліотеці оформлено ряд виставок: "Читати книги - це круто", "Завітай у цікавий світ казок", "Мій край - моя історія жива", "Інтернет для навчання та відпочинку".

Бібліотечний урок для учнів 2-Б класу "Казка вчить як на світі жить". Казки бувають різними: довгі та короткі, веселі, чарівні, написані автором та складені народом. Проте у всіх казок є одна спільна риса - мудрість. В них завжди добро перемагає зло. Про виховні можливості казки розповіла бібліотекар своїм маленьким користувачам. Підсумком зустрічі стали дитячі малюнки до улюблених казок.

/Files/images/bbloteka/DSC03331.JPG/Files/images/bbloteka/DSC03333.JPG