• Бібліотека
  • Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Виховуємо громадянина - патріота України"

Виховуємо громадянина – патріота України.

/Files/images/bbloteka/н.JPGЗдобувши незалежність, молода українська держава на початку ХХІ сторіччя переживає тяжкі часи.

Побудова і розвиток держави неможливий без патріотичного виховання її громадян.

Чудовою нагодою відчути себе часткою великого українського народу стала участь у місячнику шкільних бібліотек під гаслом « Виховуємо громадянина- патріота України».

У рамках місячника , у гімназії проведено ряд заходів, зокрема, оформлення панорами стендів: « Ми – патріоти України», « Я – Українець і цим пишаюсь», « Волонтерська діяльність

гімназії», « Я – Ми – нація єдина,ми діти твої, Україно», « Пам'ять про небесну сотню», « Козацькому

роду нема переводу», «Волонтерська діяльність гімназії», « Наші земляки – учасники АТО».

23 жовтня підготовлено та проведено захід під девізом « Виховуємо громадянина – патріота України». Свято відкрила директор гімназії Тоток Т.В.. Вона тепло привітала запрошених гостей,

учнів та колег.

/Files/images/bbloteka/DSC07929.JPG

Учасники заходу переглянули відеофільми, слайди, заслухали виступи запрошених гостей. Маленькі аматори гімназії подарували гостям музичні вітання. Тривожними були хвилини, під час яких згадували героїв небесної сотні, земляків, які загинули в АТО. Хвилиною мовчання весь зал вшанував пам'ять загиблих.

До гімназії вперше завітав наш земляк – поет Антоненко О.В, який вдало поєднав прозу з поезією та піснею, написаною в пам'ять загиблого товариша. Тихими, але схвильованими були виступи учасників АТО, наповнені спогадами про військові дії. Прозвучала дяка від них за участь у волонтерській діяльності, за ті малюнки і листи, які допомагали їм в ті важкі часи.

Військовий комісар Мілінчук В.І., доречі, теж учасник АТО, наголосив на ході мобілізаційних заходів в Новоукраїнському районі та поділився враженнями про ті події, свідком яких він став, перебуваючи в АТО. Цікавою була розповідь координатора волонтерського руху Дубінченко Н.В.

Свято завершили учні 2- А класу своїм танком про мир. Виступом учні підтвердили те, що Україна - єдина країна, діти якої хочуть жити в мирі під чистим небом.

Захід підготувала та провела бібліотекар Новоукраїнської гімназії №7 Маленька В.О.

/Files/images/bbloteka/DSC07947.JPG